9 травня

Браїлівчани відзначили 69 річницю Перемоги у Великій Вітчизняній війні

9 травня 2014 року, незважаючи на напружену ситуацію в державі, браїлівчани відзначили 69 річницю Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Щороку все менше ветеранів приходять на урочистості, однак незважаючи на поважний вік, докладають чимало зусиль аби віддати честь та покласти квіти до Братської могили визволителям. Серед них: Петуховський Іван Захарович, Ходорова Ганна Олексіївна, Ковальов Петро Олексійович, Вовик Лідія Євгеніївна, Рознюк Анатолій Павлович, Яворська Марія Ісаківна, Чернієнко Зінаїда Григорівна, Ірга Єлизавета Іванівна, Наліпович Раїса Іванівна, Ходніцька Надія Василівна, Резнік Марія Антонівна, Мазуркевич Анастасія Піонівна.
 

Традиційно, урочистості розпочалися з панахиди за загиблими воїнами біля Братської могили в центрі смт Браїлів. Панахиду відслужив настоятель Петропавлівської церкви отець Ростислав.
 

Як завжди, в районі цукрового заводу була сформована колона з учнів Браїлівської ЗОШ І – ІІ ступенів, підприємств та установ селища, які пройшли урочистою ходою до центра селища та злилися з колоною  учнів та вчителів Браїлівської ЗОШ І – ІІІ ступенів та професійного ліцею.

Святковим маршем пройшла колона у супроводі дитячого духового оркестру та юних барабанщиць до Братської могили в центрі селища, де і відбувся святковий мітинг.


 

З вітальним словом виступив селищний голова В.Д. Резедент, який привітав усіх присутніх з 69 річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
 

Учасникам бойових дій, інвалідам Великої Вітчизняної війни та вдовам померлих ветеранів було вручено грошові премії та квіти.
  

        

З вітальним словом звернулись до браїлівчан начальник управління праці та соціального захисту населення Жмеринської РДА Василик Н.В. та голова ветеранської організації селища Басистий Б.І.

 

 

Учні шкіл та вихованці районного будинку творчості представили зворушливу хореографічну постановку та декламували вірші, а  Світлана Шамрай вразила присутніх читанням листа солдатської матері до сина.
 
 
 

До присутніх з вітальним словом звернулася солдатська вдова, ветеран педагогічної праці Чернієнко Зінаїда Григорівна.
 

Окрім ветеранів війни на святі були присутні учасники бойових дій в Афганістані, які вперше за 25 років одягнули свої бойові нагороди.

 

Браїлівський селищний голова Резедент В.Д . вручив медалі «Захиснику Вітчизни» Гнатенку Олександру Сергійовичу та Шевчуку Володимиру Івановичу.
 

Слово для привітання від ветеранів афганської війни отримав Луньов Олександр Петрович.

Потім всі присутні мали змогу покласти квіти та вінки до Братської могили захисникам Вітчизни…
 

Урочистості продовжились святковим концертом на центральній площі селища, участь у якому взяли працівники закладів культури селища, учасники самодіяльних колективів, вихованці районного Будинку творчості школярів та юнацтва і талановиті браїлівчани.

Всі фото можна переглянути у нашій ФОТОГАЛЕРЕЇ

 

 

 

 

Новини з України

Всі новини з України