23 серпня

Вітання селищного голови з Днем державного прапора України та 28 річницею незалежності нашої держави!


Шановні жителі Браїлівської територіальної громади!

Щиро вітаю вас з Днем державного прапора України

та 28 річницею незалежності нашої держави!

     Цей день є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу. Державний прапор України – це символ її свободи і незалежності, слави і відродження, який ми маємо берегти і шанувати, як найвищу національну святиню.

     З того часу, як над країною було піднято синьо-жовтий прапор, ми пережили кризи та підйоми, втрати і здобутки.  

      Історія має здатність повторюватись і на сьогоднішній день ми повинні вкотре довести свою самостійність, незалежність у важкій боротьбі з агресором. Тож будьмо єдині, об’єднаймося навколо спільної мети – очищення наших славних земель від окупантів.

 

    Віддаю шану і низько вклоняюсь перед захисниками, борцями за незалежність України – учасниками бойових дій в ході антитерористичної операції на сході України. Дякую всім громадянам територіальної громади за посильну допомогу їм, за моральну і матеріальну підтримку.

    Я впевнений, що наші зусилля неодмінно втіляться в омріяний лад та спокій у домівках, мир, злагоду й добробут у країні і, в кінці - кінців, переможе розум, мудрість та любов.

     Від щирого серця зичу всім вам та вашим рідним миру, щастя, здоров’я, щедрих плодів вашої праці, нових звершень і  гараздів! Нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, нові добрі починання в ім’я соборної незалежної демократичної держави – України.

 

            Браїлівський селищний голова                     В.Д.Резедент