7 липня

Браїлівчани відсвяткували Івана Купала

Купальські богатирі

На свято Івана Купала 6 липня в Жмеринському районі, за традицією, проводяться районні змагання з народних видів спорту «Богатирські ігри». Ініціатором та організатором спортивних змагань є відділ у справах молоді та спорту райдержадміністрації, Жмеринська районна організація ВФСТ «Колос», федерація важкої атлетики Жмеринського району. Проводилися ігри на території Браїлівської селищної ради.

Програма звитяг складалася з 5 силових випробувань: «Перевертання ваги» - колесо 250 кг на відстань, хто швидше, «Прогулянка коваля» - перенесення ваги обома руками по 50-60 кг на швидкість, «кидок булави» - на відстань, «кидання гирі», «піднімання штанги» на кількість разів., «тягач» - перетягування автомобіля на відстань і швидкість. Взяли участь в змаганнях 10 богатирів району.

В індивідуальному заліку за сумою набраних очок переможцем Богатирських ігор став Фердинський Євген з Северинівської об’єднаної сільської територіальної громади, другим – Поліщук Роман, Демидівська сільська рада, третє місце зайняв Кравчук Іван з Жуковецької сільської ради, четвертим став Пшонко Віталій, Браїлівська селищна рада.

Командні місця розподілилися наступним чином: І місце – Северинівська ОСТГ, ІІ місце – Браїлівська селищна рада, ІІІ місце – Жуковецька сільська рада, ІV місце – Демидівська сільська рада, V місце – Станіславчицька сільська рада.

Спортсменів переможців в особистому заліку нагороджено грамотами та грошовою винагородою, яка склала відповідно до зайнятих місць - 400 грн., 300 грн, 200 грн., 100 грн.

Головний кубок змагань отримала Северинівська ОСТГ, інші призери – грамоти. Нагороди вручав Браїлівський селищний голова Валерій Резедент та головний спеціаліст РО ВФСТ «Колос» Людмила Нікітіна. Спонсором нагородження виступило ТОВ «Кряж».

Мета та завдання цих змагань – популяризація народних видів спорту, пропаганда здорового способу життя, виявлення найсильніших богатирів району.

Більше фото у нашій ФОТОГАЛЕРЕЇ та у спільноті Браїлів- перлина Поділля у Фейсбук