25 липня

25 липня на базі Браїлівської селищної ради відбулось виїзне засідання колегії головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області.

   


 Участь у колегії взяли голова Жмеринської районної державної адміністрації Легеза Олег В’ячеславович, голова Жмеринської районної ради Малярчук Василь Григорович, юрист відокремленого підрозділу «Центру розвитку місцевого самоврядування» у Вінницькій області Гурба Людмила Анатоліївна, заступники начальника та керівники структурних підрозділів головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області та начальники територіальних управлінь Фонду області. Учасниками засідання було розглянуто підсумки роботи органів Фонду за 6 місяців 2017 року. В області забезпечено виконання всіх планових показників з надходження коштів. План з надходження коштів, адміністрування яких здійснюють органи Фонду, виконано на 106,3 %. При запланованих 22,3 млн грн. надійшло 23,8 млн грн. До бюджету Фонду додатково залучено 1,5 млн гривень. Вчасно і в повному обсязі забезпечена виплата пенсій 480,3 тисячам пенсіонерів Вінниччини і виконані всі пенсійні зобов’язання Фонду.
На виконання Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2016 року №672 в органах Пенсійного фонду України у Вінницькій області та постанови правління Пенсійного фонду України від 07.07.2017р. №15-4 здійснюється комплекс заходів, спрямованих на вдосконалення організації роботи з підвищення продуктивності та якості обслуговування громадян. При наявних, на сьогоднішній день, 13-ти об’єднаних управлінь в області діє 31 приймальня громадян, які працюють за принципом «єдиного вікна». За перше півріччя поточного року жителям Вінниччини працівниками фонду надано понад 310 тисяч послуг. Важливим кроком поліпшення обслуговування громадян стало надання їм можливості звертатись за отриманням послуг за місцем проживання, поза межами територіальних управлінь. В 16 із 24 новостворених об’эднаних територіальних громадах Вінницької області підписано угоди про співпрацю, відкрито 13 агентських пунктів, створено 29 віддалених робочих місць. До кінця року заплановано відкриття ще 13 агентських пунктів та підписання 1-ї угоди з об’єднаною територіальною громадою.
Керівник головного управління Фонду в області Олена Корчака відмітила, що понад 141 тис. жителів громад, з яких близько 41 тис. пенсіонерів, мають можливість без необхідності виїзду до районного центру, отримати необхідні послуги, звернувшись на прийом до спеціаліста з питань пенсійного забезпечення. Станом на 1 липня 2017 року послугами спеціалістів Фонду області на віддалених робочих місцях та в агентських пунктах скористалось близько 1500 громадян.

Новини з України

Всі новини з України