31 серпня

Інформаційна зустріч з опікунами, піклувальниками

  Одним із пріоритетних напрямків державної політики є надання якісних соціальних послуг сім’ям , в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавленні батьківського піклування.

  29 серпня у актовій залі Браїлівської селищної ради спеціалістами Жмеринського РЦ СССДМ проведено інформаційну зустріч з опікунами, піклувальниками, які проживають на території ради та с. Демидівки. Тема заходу: «Стилі сімейних взаємин та методи позитивного виховання», «Міжособистісне спілкування».

Голова опікунської ради при виконкомі Браїлівської селищної ради Слободенюк Н.П. розпочала зустріч словами щирої подяки за нелегку щоденну працю, яку виконують опікуни, піклувальники.

  Директор Жмеринського РЦ СССДМ Осіпчук Р.В. зазначив, що сімейне виховання дітей-сиріт, дітей,позбавлених батьківського піклування залишається пріоритетним. Саме в умовах сім’ї дитини здатна повноцінно рости й розвиватися, отримувати тепло й любов. Він проінформував щодо напрямків роботи центру , про види соціальних послуг і допомог.

  Зацікавлення учасників зустрічі викликала інформація практичного психолога Ковальчук Т.О. щодо позитивних методів та принципів виховання, стилів сімейних взаємин та їх наслідків в процесі спілкування та взаємодії з дитиною.

  Стовпчата Н.А., провідний спеціаліст центру, розповіла про такі форми сімейного виховання як прийомна сім’я , дитячий будинок сімейного типу, патронатна сім’я .

  Фахівці соціальної роботи Гаврищук Н.В., Підгаєць Н.І. проводили з дітьми арттерапію та ігротерапію.

  На завершення заходу опікуни та піклувальники отримали інформаційні буклети «Позитивне виховання дитини» та бажаючі -  психологічну індивідуальну консультацію психолога.

 

                Н. Підгаєць, фахівець соціальної роботи Жмеринського РЦ СССДМНовини з України

Всі новини з України