6 грудня

З турботою про дітей з обмеженими можливостями

Щороку 3 грудня Україна разом з усім світом відзначає День людей з обмеженими можливостями – дату, яка вказує, що поряд людські долі, сповнені надії, інших можливостей і великих сподівань – на життя.

  Напередодні цього дня Жмеринський районний центр соціальних служб для сім’ї , дітей і молоді відвідав сім’ї , де виховуються діти з інвалідністю Браїлівської територіальної громади. Директор центру Осіпчук Р.В. та заступник Браїлівського селищного голови Слободенюк Н.П. мали змогу приділити увагу та поспілкуватися з батьками та дітьми. Більшість із цих дітей вже від народження знає, що таке біль і боротьба за життя. Спілкуючись з ними дивуєшся,скільки в них сили волі, жаги до життя.

  Діти тішились солодощами, гостинцями та спілкуванню, не приховуючи щирих емоцій і захвату. Вдячними були батьки, для яких бачити щасливих дітей- найважливіше.

  День інваліда – це мотив привернути увагу суспільства до цих людей. Ми не можемо змінити долі людей, але можемо допомогти їм відчути радість, повноту життя, і це буде реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

  

      Н. Підгаєць, фахівець соціальної роботи Жмеринського РЦ СССДМ