9 лютого

Ще одна добра справа для наших захисників

         В народі  кажуть, що ніщо так не об’єднує людей, як біда. В усіх нас сьогодні одна спільна велика біда – війна на Сході держави. Вона об’єднала навколо себе і дорослого і малого жителя нашої країни.

       Освітянські колективи Жмеринського району  завжди  активно  допомагають  нашим захисникам, співпрацюють з волонтерами. З великим ентузіазмом відгукнувся  на пропозицію  волонтерів Валентини Войтович та Миколи Окаєвича  сплести  маскувальну сітку для наших захисників   і маленький , але дружний колектив Комунальної установи «Жмеринський районний Будинок творчості школярів та юнацтва». Діти і дорослі  завзято взялися до роботи і спільними зусиллями за тиждень сплели  маскувальну сітку розміром  50 м кв. До нас з задоволенням приєдналися  бібліотекарі Браїлівський бібліотек, їх маленькі та дорослі читачі, а також учасниці вокального ансамблю «Берегиня».

    Окрім цього наші маленькі гуртківці – вихованці Ірини Анатоліївни Трачук,  виготовили захисникам сувеніри – янголи зі зверненнями до солдат.

      Така  справа це не лише допомога – це величезний виховний потенціал саме для педагога, адже ми не просто плели сітку, ми розповідали дітям для чого вона потрібна, як використовується. ми разом співали пісень , жартували - тим самим наповнюючи її своєю позитивною енергією. Як нам сказала Валентина Войтович, волонтер, мама бійця – що під час такої роботи надзвичайно потрібна саме позитивна енергія.

     22 лютого,  разом з сувенірами,  сітку буде відправлено на  Схід. Ми дуже сподіваємося що вона обов’язково  збереже життя нашими захисникам.

                     Директор Будинку творчості           Алла Ланова