12 березня

11 березня в Будинку офіцерів м.Вінниці відбувся благодійний концерт на підтримку онкохворого браїлівчанина Калінського Дмитра.


11 березня в Будинку офіцерів м.Вінниці відбувся благодійний концерт на підтримку онкохворого браїлівчанина Калінського Дмитра. Ініціаторами заходу стали керівник зразкового дитячого оркестру Віталій Тодосюк та відома вінницька волонтерка Ольга Шевчук. До заходу долучилися меценати та відомі артисти.

Цього дня на сцені Будинку офіцерів звучали музичні твори у виконанні зразкового дитячого оркестру Браїлівського будинку культури, народного хору «Добродар», зразкової студії естрадного вокалу «Вікторія», композитора та виконавця Леоніда Тодосюка, радіожурналістки Тетяни Скомаровської  та бандуристки Юлії Григорук.

Танцювальні номери представили: народний ансамбль танцю «Вінничанка», ансамбль бального танцю “Натхнення”, ансамбль естрадного танцю “Калейдоскоп”, естрадна студія  танцю «Вертикаль».

Надзвичайно тепло глядачі зустрічали народного артиста України Миколу Янченка та заслуженого артиста Олексія Ричко, які виконали свої найвідоміші пісні.

У заході взяли участь Браїлівський селищний голова Валерій Резедент та начальник відділу освіти Жмеринської РДА Інна Цимбал, які щиро дякували зі сцени всім благодійникам за підтримку та допомогу.

Завдяки підтримці небайдужих до чужого горя людей вдалося зібрати 17 тис. грн на лікування Дмитра.

Сподіваємось на його швидке одужання та просимо долучатися до благодійних заходів та разом творити добро. Будемо раді будь-якій допомозі та співпраці в організації благодійних акцій.

Ніщо так не цінується як небайдужість, співчуття та особиста участь кожного. Тож давайте разом творити добро.


Більше фото дивіться у спільноті Браїлів-перлина поділля у Facebook.