23 квітня

Допоможіть врятувати односельчанина!

Допоможіть врятувати односельчанина!

Нашому односельчанину Сергію Раїнчуку потрібна термінова операція на серці. Чоловік дізнався про свою ваду серця в 17 років. Зараз йому 33. І тільки тепер столичні лікарі призначили чоловіку складну операцію. Щоб людина жила, терміново потрібно зібрати 130 тисяч гривень.  

– Треба ставити протез аорти, міняти клапан і підшивати лівий шлуночок. Нам сказали, що це найскладніша операція, які роблять на серці, – говорить мати Сергія Євгенія. 

Жінка каже, що родина дізналася про ваду серця Сергія, коли йому було 17 років. Тоді медики впреше поставили хлопця на облік, щоб спостерігати. На черговому контрольному обстеженні тепер вже дорослому чоловікову сказали: чим швидше зроблять операцію, тим більше шансів у нього на життя. Аорта, за словами матері Сергія, збільшилася до таких розмірів, що може от-от розірватися. Від безвиході жінка звернулася в редакцію газети з проханням до небайдужих людей пожертвувати гроші на порятунок її сина. 

– В нас є стара хата, яку продаємо. Але вона коштує не більше тисячі доларів, – каже жінка. 

– Сергій просив свого батька, який живе окремо, продати земельний пай, тоді б якраз зібрали на операцію. Але батько йому відмовив… 

– Я займаюсь ремонтом взуття, – говорить Сергій про свої невеликі заробітки. 

– Інвалідності мені не дали. Ми зверталися, а нас перенаправляли у різні інстанції. 

– Поки гроші не заплатиш, то нічого не дадуть, – плаче мати хворого чоловіка. 

– Я сама теж операції потребую, насилу ходжу, але тільки б він жив...     Євгенія розказала, що дізнавалися про ціну потрібної синові операції у двох лікарнях Києва. При інституті Амосова назвали більшу вартість, тому родина готується до поїздки на операцію в Центр серця. 

– Там нам сказали, що від 120-ти до 130-ти тисяч гривень операція обійдеться. І справа у тому, що в нас мало часу, – говорить мати Сергія. 

– На останньому огляді нам сказали, що все ускладнилося: аорта в такому розмірі, що може розірватися. Нас готові хоч сьогодні прийняти. Чим раніше, сказали, приїдемо, тим краще. Тому просимо людей, хто не байдужий, допоможіть! 

Раїнчуки надали висновки лікарів про термінову необхідність оперативного втручання та реквізити картки дружини Сергія,
на яку просять перераховувати посильну допомогу.


Номер рахунку в Ощадбанку: 4790 7010 0557 7316, отримувач – Раїнчук Тетяна Олександрівна.
Номери телефонів для зв’язку: з Сергієм – 096-96-71-797, з Євгенією Григорівною – 096-71-54-299.
Посилання на джерело: https://vn.20minut.ua/Podii/dopomozhit-ne-pomerti-sergiyu-z-brayilova-potribna-terminova-operatsiy-10686802.html