1 червня

Браїлівський дитячий зразковий духовий оркестр до Дня захисту дітей виступив в м.Києві

До Міжнародного Дня захисту дітей юні браїлівчани – учасники зразкового духового оркестру Браїлівського будинку культури відвідали з концертом столицю України місто Київ. Даний захід відбувся завдяки спільним зусиллям керівника  Громадської організації «Українська асоціація інвалідів АТО» Бевза Анатолія Вікторовича та керівника оркестру Віталія Тодосюка.

Вихованці оркестру щиро дякують своєму «опікуну» Анатолію Вікторовичу та волонтеру Шевчук Ользі Петрівні, які забезпечили транспорт та кошти на перебування в Києві, надали можливість  виступити на столичній сцені та організували цікаве та змістовне дозвілля для дітей.  Варто зазначити, що духовий оркестр бере участь у різноманітних благодійних та офіційних заходах, що проходять під патронатом Громадської організації «Українська асоціація інвалідів АТО».

  Браїлівські «духовики» виступили на дитячому святі до Міжнародного Дня захисту дітей, який проходив у парку «Перемога», що у Дніпровському районі Києва. Також киян вітали піснею Ольга Шевчук та Леонід Тодосюк під акомпанемент духового оркестру. Апогеєм виступу став «Київський вальс» у виконання юних браїлівчан.

Подякою за гарний концерт стала екскурсія Києвом. Діти відвідали єдиний в Європі «Музей води», Києво-Печерську лавру, стадіон «Олімпійський» та виставку-музей братів Кличків.

Впевнений, що подібні заходи стануть потужним стимулюючим фактором для дітей та завдяки гарним враженням та позитивним емоціям невдовзі очікуємо від них нових гарних концертів.