3 жовтня

Звернення селищного голови Резедента В.Д. до односельчан

ШАНОВНІ ОДНОСЕЛЬЧАНИ!

02.10.2018 року відбулась зустріч делегації голів Людавської, Куриловецької, Почапинецької сільських,   Браїлівської селищної рад та  голови Жмеринською РДА Легези О.В. з головою Вінницької міської ради  Моргуновим С.А. і його заступниками.

         На даній зустрічі обговорювалось питання використання Вінницькою міською радою земель колишньої військової частини на території Людавської сільської ради. Необхідність такої зустрічі виникла через активну діяльність різного роду «активістів», агітаторів, які закликали  жителів району в тому числі і Браїлова 06.10.2018 року о 10.00 год. перекрити автомобільну трасу в с. Людавка з метою проведення мирної акції протесту проти будівництва сміттєзвалища на землях Людавської військової частини..

         За результатами даної зустрічі з’ясувалось, що Вінницька міська рада розробляє проект будівництва сміттєпереробного заводу. На даний час на території колишньої військової частини проводяться підготовчі роботи по розвитку інфраструктури майбутнього заводу. Вінницький міський голова Моргунов С.А. запевнив, що до будівництва заводу та введення його в експлуатацію жодної машини зі сміттям на територію колишньої військової частини  не буде завезено. Дана позиція Вінницької міської ради буде закріплена в меморандумі, який підпишуть відповідно Вінницький міський голова, голови сільських та селищної рад, голова Жмеринської РДА після його обговорення та затвердження на відповідних сесіях рад. Ключовим в цьому меморандумі буде:

-         будівництво сучасного за європейським зразком сміттєпереробного заводу  згідно ДБН;

-         наявність висновку Державної екологічної експертизи по даному об’єкту будівництва;

-         вивезення сміття на територію заводу розпочати лише після  введення його в експлуатацію.

     Виходячи із вищевикладеного,  прошу всіх  жителів смт. Браїлів та с. Сьомаки 06.10.2018 р. не виходити на акцію протесту в  с. Людавка, так як  до Вашого відома доводили  неправдиву інформацію з приводу будівництва  сміттєзвалища. Крім того, до мене як до селищного голови, телефонували представники різних політичних партій, які хочуть підтримати дану акцію, щоб використати Вас в своїх політичних інтересах перед  президентськими виборами.

     Не піддавайтесь різного роду провокаціям та не йдіть сліпо за провокаторам. Ніякого смітника в с. Людавка не буде.

 

З повагою Браїлівський селищний голова  Резедент В.Д.