Матеріали сесій Браїлівської селищної ради

УВАГА! Проводяться технічні роботи. Деякі матеріали можуть бути недоступними!

Матеріали 35  сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 11.07.2018р.
 
 
 
   
 1.  

  ПРО  НАДАННЯ ДОЗВОЛУ НА УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ ПРАВА КОРИСТУВАННЯ ЗЕМЕЛЬНОЮ ДІЛЯНКОЮ ДЛЯ ЗАБУДОВИ (СУПЕРФІЦІЮ)
 
 

Відомості поіменного голосування Матеріали 34  сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 25.06.2018р.
 1. ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО БЮДЖЕТУ БРАЇЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.
 2. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік
 3. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на  нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік
 4. ПРО НАДАННЯ ДОЗВОЛУ НА РОЗРОБКУ ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ МЕЖ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК В НАТУРІ (НА МІСЦЕВОСТІ), ПРОЕКТІВ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВІДВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК.
 5. ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ МЕЖ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК В НАТУРІ (НА МІСЦЕВОСТІ), ПРОЕКТІВ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВІДВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ПЕРЕДАЧУ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК У ВЛАСНІСТЬ ТА ОРЕНДУ
 6. Про скасування п.43 додатку 1 до рішення  7 сесії 4 скликання Браїлівської сели-щної ради від 24.01.2003 року та про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості)

Відомості поіменного голосування Матеріали 33  сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 24.04.2018р.
 1. Затвердження ПКД по капітальному ремонту дорожнього покриття по вул. Вишнева, Покровська, Шкільна в с.Сьомаки, Жмеринського району, Вінницької області
 2. Затвердження ПКД по капітальному ремонту дорожнього покриття по вул. Островського в смт Браїлів, Жмеринського району, Вінницької області

Відомості поіменного голосування Матеріали 32  сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 12.04.2018р.


1. ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО БЮДЖЕТУ БРАЇЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.

2. ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО СКЛАДУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.

3. ПРО БЛАГОУСТРІЙ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ НА ТЕРИТОРІЇ РАДИ.

4. ПРО РОБОТУ ДП «МОНТАЖНИК» НА ТЕРИТОРІЇ РАДИ.

5. ПРО НАЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ ОБСЛУГОВУЮЧОГО КООПЕ­РАТИВУ «САДОВОГО-ГОРОДНЄ ТОВАРИСТВО «АВАНГАРД»

6. ПРО СКАСУВАННЯ П.12 ДОДАТКУ 1 ДО РІШЕННЯ 55 СЕСІЇ 5 СКЛИКАННЯ БРАЇЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІД 18.10.2010 РОКУ ТА ПРО НАДАННЯ ДОЗВОЛУ НА РОЗРОБКУ ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ МЕЖ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК В НАТУРІ (НА МІСЦЕВОСТІ)

7. ПРО НАДАННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ В ОРЕНДУ.

8. ПРО НАДАННЯ ДОЗВОЛУ НА РОЗРОБКУ ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ МЕЖ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК В НАТУРІ (НА МІСЦЕВОСТІ), ПРОЕКТІВ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВІДВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК.

9. ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ МЕЖ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК В НАТУРІ (НА МІСЦЕВОСТІ), ПРОЕКТІВ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВІДВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ПЕРЕДАЧУ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК У ВЛАСНІСТЬ ТА ОРЕНДУ
10. ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРОЕКТНО-КОШТОРИСНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ З КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ ДОРОЖНЬОГО ПОКРИТТЯ ПО ВУЛ. КОЗАЦЬКА В СМТ БРАЇЛІВ, ЖМЕРИНСЬКОГО РАЙОНУ, ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відомості поіменного голосування Матеріали 31 позачергової сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 14.03.2018р.

 1. Про затвердження проектно-кошторисної документації з реконструкції спортивно-оздоровчого комплексу «Авангард» по вул. Козацька,3 в смт Браїлів, Жмеринського району, Вінницької області

 

 Матеріали 30 позачергової сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 08.02.2018р.

 1. Про затвердження проектно-кошторисної документації з капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Монастирська (від перехр. з вул. Пушкіна до перехр. з вул. Північна)  в смт Браїлів, Жмеринського району, Вінницької області (коригування)
 2. Про внесення змін до бюджету Браїлівської селищної ради.

 Матеріали 29 позачергової сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 08.02.2018р.

 1. Про внесення змін до селищного бюджету.
 2. Про затвердження проектно-кошторисної документації з реконструкції мереж водопостачання по вул. Будівельна, Робітнича, Грушевського в смт Браїлів, Жмеринського району, Вінницької області.
 3. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації з капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Козацька в смт Браїлів, Жмеринського району, Вінницької області.
 4. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації з капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Островського в смт Браїлів, Жмеринського району, Вінницької області.
 5. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації з капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Вишнева, Покровська, Шкільна в с.Сьомаки, Жмеринського району, Вінницької області.
 6. Про затвердження річного звіту про виконання селищного бюджету  за 2017р

Відомості поіменного голосування Матеріали 28 сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 22.01.2018р.

 1. Про звіт селищного голови про результати виконання програми соціально - економічного розвитку Браїлівської селищної ради за 2017 рік
 2. Про внесення змін до селищного бюджету
 3. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), проектів земле­устрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності та передачу земельних ділянок у власність та оренду
 5. Про оформлення права комунальної власності на земельну ділянку під нежитловим приміщення пожежного депо комунальної власності, що знаходиться за адресою: Вінницька область, Жмеринський район, Браїлівська селищна рада, урочище Катеринівка, 1
 6. Про оренду земель під об’єктами комерційного використання в межах населених пунктів
 7. Про роботу закладів культури, розташованих на території селищної ради
 8. Про роботу жмеринського районного центру СССДМ на території ради
 9.  Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт даху сільського клубу по вул. Покровська в с. Сьомаки жмеринського району Вінницької області.
 10. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт фасаду сільського клубу по вул. Покровська в с. Сьомаки Жмеринського району Вінницької області.
 11. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт фасаду адміністративної будівлі Браїлівської селищної ради по вул. Гагаріна,4 в смт Браїлів Жмеринського району Вінницької області.
 12. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію мереж водопостачання по вул. Покровська. Юності, Сонячній в селі Сьомаки Жмеринського району Вінницької області.
 13. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію мереж водопостачання по вул. Чайковського, Івана Богуна, Шкільна, Гагаріна в смт Браїлів Жмеринського району Вінницької області.
 14. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію мереж водопостачання по вул. Монастирська, Північна, Садова, Лермонтова, Пушкіна, 8-Го Березня, Партизанська, туп. Юності, Вул. Поповича, Маяковського, Ніколаєва, Затишна в смт. Браїлів Жмеринського району Вінницької області.
 15. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію мереж водопостачання по вул. Центральна, Набережна, Пирогова в смт Браїлів Жмеринського району Вінницької області.
 16. Про внесення змін до штатного розпису Браїлівської селищної ради та її виконавчого комітету
 17. Про внесення змін до штатного розпису дошкільних навчальних закладів Браїлівської селищної ради
 18. Про будівництво полігону ТПВ в районі.


Матеріали 27 сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 19.12.2017р.

 1. Про внесення змін до селищного бюджету.
 2. Про затвердження бюджету Браїлівської селищної ради на 2018 р.
 3. Про програму соціально-економічного розвитку Браїлівської селищної ради на 2018 р.
 4. Про затвердження програм бюджетного фінансування на 2018 р.
 5. Про затвердження плану роботи Браїлівської селищної ради на 2018 рік.
 6. Про роботу закладів медицини на території ради.
 7. Про передачу у спільну власність територіальних громад селища, сіл Жмеринського  району цілісного майнового комплексу ЗОШ І-ІІІ ступенів, ЗОШ І-ІІ ступенів в смт Браїлів, ЗОШ І-ІІ ступенів в с. Сьомаки.
 8. “Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості), проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок".
 9. „Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості), проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності та передачу земельних ділянок у власність та оренду».
 10. “Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення існуючої межі населених пінктів смт.Браїлів та селища Володимирівка».
 11. «Про розгляд клопотання ТОВ «Агротал» щодо продовження дії договорів оренди землі, укладених 08.02.2017 р. на наступний термін»
 12. Про надання в оренду ФОП Коломійцю В.П., Кайстровій Т.В. земельної ділянки в смт.Браїлів, по вул Центральна, 128, для будівництва і обслуговування будівель торгівлі.
 13. Про розгляд заяв громадян про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для гаражного будівництва.
 14. Про преміювання селищного голови у 2018 році.
 15. Про преміювання заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету  у 2018 році.
 16. Про передачу селищного полігону твердих побутових відходів в оперативне управління КП «Браїлів-комунсервіс» на період експлуатації.
 

 


Матеріали 26 сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 15.11.2017р.

 1. ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО СЕЛИЩНОГО БЮДЖЕТУ
 2. Про затвердження розпоряджень Браїлівського селищного голови

 


 
Матеріали 25 сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 12.10.2017р.

 1. Про внесення змін до селищного бюджету
 2. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності та передачу земельних ділянок у приватну власність та оренду
 4. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки комунальної власності та її продаж
 5. Про поновлення договору оренди землі

 


Матеріали 24 сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 08.09.2017р.

 1. Про внесення змін до селищного бюджету.
 2. Про внесення змін до штатного розпису працівників культури.
 3. Про внесення змін до штатного розпису педагогічних працівників.
 4. Про розгляд Подання Вінницької обласної організації Національної спілки письменників України.
 5. Про затвердження тарифів на комунальні послуги, що надаються на території ради КП «Браїлів-комунсервіс».
 6. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості), проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості), проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності та передачу земельних ділянок у приватну власність та оренду.
 8.  Про затвердження розпоряджень селищного голови.
 9.  Про найменування місцевості за межами смт Браїлів.
 10. Про розгляд депутатського запиту.

 


Матеріали 23 сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 12.08.2017р.

 1. Про затвердження звіту про виконання бюджету селищної ради за І півріччя 2017р.
 2. Про внесення змін до селищного бюджету.
 3. Про перепрофілювання (реорганізацію) Козачівського дитячого садка в спортивно-оздоровчий комплекс «Авангард».
 4. Про  надання дозволу на виготовлення ПКД на реконструкцію спортивно-оздоровчого комплексу «Авангард» в смт Браїлів по вул. Козацька, 3.
 5. Про надання дозволу на продаж обєкту комунальної власності.
 6. Про встановлення літературно-мистецької премії імені Володимира Забаштанського.
 7. Про розгляд заяви мешканців будинків № 20, № 24, № 26 по вул. Чайковського смт Браїлів.
 8. Про підготовку закладів освіти до нового навчального року.
 9. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості), проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості), проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності та передачу земельних ділянок у приватну власність та оренду.
 11. Про розгляд заяви громадянина Зайця Анатолія Павловича.
 12. Про прийняття проекту рішення «Про затвердження тарифів на комунальні послуги, що надаються на території ради КП «Браїлів-комунсервіс».
 13. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації з реконструкції мереж  водопостачання по вул. Центральна та Нова в смт Браїлів, Жмеринського р-ну.
 14. Про затвердження розпоряджень селищного голови.
 15. Про перейменування вулиць смт Браїлів та с.Сьомаки.


Матеріали 22сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 24.04.2017р.
 1. Про внесення змін до селищного бюджету.
 2. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності та передачу земельних ділянок у приватну власність
 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки В оренду ПАТ «Вінницяобленерго» та надання земельної ділянки в оренду».
 5. Про розгляд звернення Жмеринської дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Українська залізниця» №ДН-3-01-8/260 (вх. №02-18/195) щодо встановлення мінімальної ставки податку за землі залізничного транспорту в 2018 році»          
 6. Про оформлення права комунальної власності па гідротехнічні споруди, що знаходяться на балансі Браїлівської селищної ради та надання дозволу на складання документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок водного фонду в натурі (на місцевості).
 7. Про надання дозволу на приватизацію
 8. Про встановлення розмірів премій селищному голові та заступнику селищного голови
 9. Про внесення змін до штатного розпису селищної ради.
 10. Про роботу закладів культури на території ради.

Відомості поіменного голосування 

 


Матеріали 21сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 24.04.2017р.

 1. Про зміни до селищного бюджету
 2. Про створення інспекції з благоустрою на території Браїлівської селищної ради
 3. Про  надання дозволу на продаж об’єкта   комунального  майна
 4. Про затвердження граничних суми витрат на придбання меблів, іншо-го обладнання та устаткування, комп'ютерів та оргтехніки органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок Браїлівського селищного бюджету 
 5. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості), проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок"
 6.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості), проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності та передачу земельних ділянок у приватну власність.
 7.  Про затвердження технічної документації із землеустрою та надання земельної ділянки в оренду Жмеринській районній спілці споживчих товариств.
 8.  Про розгляд заяви гр. Кримковського А.А.
 

Відомості поіменного голосування Матеріали 20сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 16.03.2017р.

 1. Про внесення змін до селищного бюджету.
 2. Про розміщення тимчасово вільних коштів селищного бюджету на депозитних рахунках в установах банків.
 3. Про прийняття в комунальну власність селищної ради нежитлових приміщень по вул. Шевченка, 91 в смт Браїлів.
 4. Про надання дозволу на розробку ПКД на реконструкцію мереж водопостачання по вул. І. Франка, М. Вовчок, Центральна в смт Браїлів, Жмеринського р-ну, Вінницької обл.
 5. Про затвердження проектно-кошторисної документації.
 6. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості), проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою та надання земельної ділянки в оренду ФОП Ясінській Г.П
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості), проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок у приватну власність
 9. Про розгляд клопотання ТОВ «Агротал» щодо надання в оренду земельних ділянок непереоформлених земельних часток (паїв)

Відомості поіменного голосування 

 


Матеріали 19 сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 02.02.2017р.

 1. Звіт селищного голови про виконання Програми соціально-  економічного розвитку Браїлівської селищної ради у 2016 році.
 2. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Браїлівської селищної ради у 2017 році.
 3. Про внесення змін до селищного бюджету.
 4. Про затвердження Положення про тендерний комітет.
 5. Про найменування місцевості за межами с. Сьомаки.
 6. Про найменування вулиць садового товариства «Тартак-2».
 7. Про встановлення місцевих податків і зборів.
 8. Про затвердження Програми «Турбота» на 2017 – 2019 роки.
 9. Про затвердження Програми зайнятості Браїлівської  територіальної громади  на 2017 рік.
 10. Про затвердження Програми розвитку та діяльності комунального підприємства «Браїлів-комунсервіс» на період 2017-2020 роки».
 11. Про роботу Жмеринського районного центру СССДМ на території ради.
 12. Про оренду земель під об’єктами нерухомого майна ПП «АГРОТАЛ
 13. Про надання в оренду земельних ділянок (не переоформлених земельних часток (паїв))
 14. Про оренду земель під об’єктами комерційного використання в межах населених пунктів
 15. Про розгляд заяви гр. Курманської Г.О.
 16. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості), проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок
 17. Про затвердження технічної документації із землеустроющодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу земельних ділянок у приватну власність
 18. Про участь Браїлівської селищної ради в обласних конкурсах проектів.

Відомості поіменного голосування 

 


Матеріали 18 сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 21.11.2016р.

 1. Про внесення змін до селищного бюджету.
 2. Про  затвердження селищного бюджету на 2017 рік .
 3. Про затвердження програми розвитку культури на  2017 рік.
 4. Про затвердження програми розвитку  дошкільних навчальних закладів на 2017 р.
 5. Про фінансування заходів програми зайнятості територіальної громади в частині організації громадських робіт для оплати праці безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, з благоустрою населених пунктів у 2017 році.
 6. Про внесення змін до штатного розпису закладів культури.
 7. Про затвердження Програми соціально - економічного розвитку  Браїлівської селищної ради на 2017 рік.
 8. Про фінансування діяльності фахівців соціальної роботи для соціального обслуговування населення Браїлівської територіальної громади.
 9. Про організаційні заходи щодо створення та утримання підрозділів місцевої пожежної охорони».
 10. Про затвердження технічної документації із землеустро щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки в оренду ФОП Ясінській Г.П.;
 11. Про надання земельних ділянок в оренду.
 12. Про розгляд клопотання ТОВ «Кристал» щодо надання згоди на передачу в суборенду земельної ділянки;
 13. Про розгляд клопотання Жмеринської спілки споживчих товариств щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості);
 14. Про розгляд клопотання Фештор О.І. про затвердження проекту землеустрою щодо відведеня земельної ділянки.
 15. Про надання дозволу громадянам на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості);
 16. Про затвердження технічної документації громадянам щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості);
 17. Про дозвіл на приватизацію
 18. Затвердження плану роботи Браїлівської селищної ради на 2017 р
 19. Про преміювання селищного голови
 20. Про преміювання заступника селищного голови.  

Відомості поіменного голосування 

 


Матеріали 16 позачергової сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 21.11.2016р.

 1. Про внесення змін до селищного бюджету.
 2. Про надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань селищному голові.
 3. Про надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань заступнику селищного голови.

Відомості поіменного голосування 


Матеріали 15 позачергової сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 02.11.2016р.

 1. Про внесення змін до селищного бюджету. 
 2. Про надання дозволу на складання технічної документації з землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу земельних ділянок у приватну власність.
 4. Про розгляд клопотання ТОВ «Браїлівчанка»
 5. Про розгляд клопотання громадян Фештор О.І. та Цеда В.М.
 6. Про приватизацію житлового фонду.
 7. Про створення ІІІ (третього) провулку Паркового в смт Браїлів.

Відомості поіменного голосування 


Матеріали 14 позачергової сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 03.10.2016р.

Відомості поіменного голосування


Матеріали 13 позачергової сесії Браїлівської селищн

Новини з України

Всі новини з України