Матеріали сесій Браїлівської селищної ради

УВАГА! Проводяться технічні роботи. Деякі матеріали можуть бути недоступними!

Матеріали 42 позачергової сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 21.05.2019р.
 1. Про внесення змін до бюджету Браїлівської селищної ради. 
 1. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок 
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою, проектів землеустрою та передачу земельних ділянок у власність та оренду 
 3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту селища Володимирівка, Браїлівської селищної ради Жмеринського району, Вінницької області
 Матеріали 40чергової сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 14.12.2018р.
 1. Про внесення змін до бюджету Браїлівської селищної ради


Матеріали 39 чергової сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 06.12.2018р.

 1. Про внесення змін до селищного бюджету.
 2. Про затвердження розпорядження по Браїлівській селищній раді № 50 від 05.11.2018 року «Про внесення змін до бюджету Браїлівської селищної ради».
 3. Про затвердження бюджету Браїлівської селищної ради на 2019 р.
 4. Про винесення за баланс залишків коштів по АПБ «Україна».
 5. Про затвердження програми соціально-економічного розвитку Браїлівської селищної ради на 2019 рік.
 6. Про затвердження програм бюджетного фінансування.
 7. Про затвердження плану роботи Браїлівської селищної ради на 2019 рік.
 8. Про найменування місцевості за межами смт Браїлів.
 9. Про списання комунального майна.
 10. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок».
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою, проектів землеустрою та передачу земельних ділянок у власність та оренду».
 12. Про розгляд звернення гр. Фештор О.І. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва, кадастровий номер 0521055300:01:001:0187, площею 0,1200 га. та передачу цієї ділянки у власність.
 13. Про оренду земель під об’єктами нерухомого майна ТОВ «АГРОТАЛ».
 14. Про надання дозволу на приватизацію житлової квартири.
 15. Про внесення змін до Положення про порядок залучення та встановлення розміру пайової участі (внеску) фізичних та юридичних осіб у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Браїлівської селищної ради.
 16. Про преміювання селищного голови у 2019 році.
 17. Про утворення комісії з відбору виконавців робіт з оцінки комунального майна Браїлівської територіальної громади.
  
 

Відомості поіменного голосування 
Матеріали 38 позачергової сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 22.10.2018р.
 1. Про внесення змін до бюджету Браїлівської селищної ради
 2. Про розгляд постанови Жмеринського міськрайонного суду. 


Матеріали 37 сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 18.09.2018р.
 1. Про затвердження звіту про виконання бюджету селищної ради за І півріччя 2018р.
 2. Про внесення змін до селищного бюджету.
 3. Про внесення змін до рішення № 2  позачергової 34 сесії Браїлівської селищної ради 7-го скликання  «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2019 рік».
 4. Про внесення змін до рішення № 3  позачергової 34сесії Браїлівської селищної ради 7-го скликання  «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік».
 5. Про розгляд заяви гр. Каспаржек Н.І. щодо розірвання договору оренди землі»
 6. Про розгляд звернень гр. Цеда В.М. та гр. Фештор О.І. про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва, кадастровий номер 0521055300:01:001:0187, площею 0,1200 га. та передачу цієї ділянки у власність»
 7. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості), проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок"
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою, проектів землеустрою та передачу земельних ділянок у власність та оренду»
 9. Про підготовку освітніх закладів та  об’єктів соціально-побутового призначення до роботи в осінньо - зимовий період.
 10. Про затвердження розпорядження Браїлівського селищного голови № 65 від 04.09.2018 року
 11. Про преміювання заступника селищного голови.
 12. Про присудження літературно-мистецької премії ім. Володимира Забаштанського.
 13. Про надання дозволу на приватизацію  житлової квартири.
  


Матеріали 36  сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 21.08.2018р.
2.     Про передачу мереж водопостачання на обслуговування КП «Браїлів-комунсервіс».
3.     Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості), цільове призначення якої 11.02 - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, що розміщена на території Браїлівської селищної ради, Жмеринського району, Вінницької області, урочище «Катеринівка», буд. 1.
4.     Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості), проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок
5.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості), проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності  та передачу земельних ділянок у власність та оренду

Матеріали 35  сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 11.07.2018.


Матеріали 34  сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 25.06.2018р.
 1. ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО БЮДЖЕТУ БРАЇЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.
 2. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік
 3. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на  нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік
 4. ПРО НАДАННЯ ДОЗВОЛУ НА РОЗРОБКУ ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ МЕЖ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК В НАТУРІ (НА МІСЦЕВОСТІ), ПРОЕКТІВ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВІДВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК.
 5. ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ МЕЖ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК В НАТУРІ (НА МІСЦЕВОСТІ), ПРОЕКТІВ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВІДВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ПЕРЕДАЧУ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК У ВЛАСНІСТЬ ТА ОРЕНДУ
 6. Про скасування п.43 додатку 1 до рішення  7 сесії 4 скликання Браїлівської селищної ради від 24.01.2003 року та про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості)

Відомості поіменного голосування Матеріали 33  сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 24.04.2018р.
 1. Затвердження ПКД по капітальному ремонту дорожнього покриття по вул. Вишнева, Покровська, Шкільна в с.Сьомаки, Жмеринського району, Вінницької області
 2. Затвердження ПКД по капітальному ремонту дорожнього покриття по вул. Островського в смт Браїлів, Жмеринського району, Вінницької області

Відомості поіменного голосування Матеріали 32  сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 12.04.2018р.


1. ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО БЮДЖЕТУ БРАЇЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.

2. ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО СКЛАДУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.

3. ПРО БЛАГОУСТРІЙ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ НА ТЕРИТОРІЇ РАДИ.

4. ПРО РОБОТУ ДП «МОНТАЖНИК» НА ТЕРИТОРІЇ РАДИ.

5. ПРО НАЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ ОБСЛУГОВУЮЧОГО КООПЕ­РАТИВУ «САДОВОГО-ГОРОДНЄ ТОВАРИСТВО «АВАНГАРД»

6. ПРО СКАСУВАННЯ П.12 ДОДАТКУ 1 ДО РІШЕННЯ 55 СЕСІЇ 5 СКЛИКАННЯ БРАЇЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІД 18.10.2010 РОКУ ТА ПРО НАДАННЯ ДОЗВОЛУ НА РОЗРОБКУ ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ МЕЖ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК В НАТУРІ (НА МІСЦЕВОСТІ)

7. ПРО НАДАННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ В ОРЕНДУ.

8. ПРО НАДАННЯ ДОЗВОЛУ НА РОЗРОБКУ ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ МЕЖ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК В НАТУРІ (НА МІСЦЕВОСТІ), ПРОЕКТІВ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВІДВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК.

9. ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ МЕЖ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК В НАТУРІ (НА МІСЦЕВОСТІ), ПРОЕКТІВ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВІДВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ПЕРЕДАЧУ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК У ВЛАСНІСТЬ ТА ОРЕНДУ
10. ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРОЕКТНО-КОШТОРИСНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ З КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ ДОРОЖНЬОГО ПОКРИТТЯ ПО ВУЛ. КОЗАЦЬКА В СМТ БРАЇЛІВ, ЖМЕРИНСЬКОГО РАЙОНУ, ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відомості поіменного голосування Матеріали 31 позачергової сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 14.03.2018р.

 1. Про затвердження проектно-кошторисної документації з реконструкції спортивно-оздоровчого комплексу «Авангард» по вул. Козацька,3 в смт Браїлів, Жмеринського району, Вінницької області

 

 Матеріали 30 позачергової сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 08.02.2018р.

 1. Про затвердження проектно-кошторисної документації з капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Монастирська (від перехр. з вул. Пушкіна до перехр. з вул. Північна)  в смт Браїлів, Жмеринського району, Вінницької області (коригування)
 2. Про внесення змін до бюджету Браїлівської селищної ради.

 Матеріали 29 позачергової сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 08.02.2018р.

 1. Про внесення змін до селищного бюджету.
 2. Про затвердження проектно-кошторисної документації з реконструкції мереж водопостачання по вул. Будівельна, Робітнича, Грушевського в смт Браїлів, Жмеринського району, Вінницької області.
 3. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації з капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Козацька в смт Браїлів, Жмеринського району, Вінницької області.
 4. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації з капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Островського в смт Браїлів, Жмеринського району, Вінницької області.
 5. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації з капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Вишнева, Покровська, Шкільна в с.Сьомаки, Жмеринського району, Вінницької області.
 6. Про затвердження річного звіту про виконання селищного бюджету  за 2017р

Відомості поіменного голосування Матеріали 28 сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 22.01.2018р.

 1. Про звіт селищного голови про результати виконання програми соціально - економічного розвитку Браїлівської селищної ради за 2017 рік
 2. Про внесення змін до селищного бюджету
 3. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), проектів земле­устрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності та передачу земельних ділянок у власність та оренду
 5. Про оформлення права комунальної власності на земельну ділянку під нежитловим приміщення пожежного депо комунальної власності, що знаходиться за адресою: Вінницька область, Жмеринський район, Браїлівська селищна рада, урочище Катеринівка, 1
 6. Про оренду земель під об’єктами комерційного використання в межах населених пунктів
 7. Про роботу закладів культури, розташованих на території селищної ради
 8. Про роботу жмеринського районного центру СССДМ на території ради
 9.  Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт даху сільського клубу по вул. Покровська в с. Сьомаки жмеринського району Вінницької області.
 10. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт фасаду сільського клубу по вул. Покровська в с. Сьомаки Жмеринського району Вінницької області.
 11. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт фасаду адміністративної будівлі Браїлівської селищної ради по вул. Гагаріна,4 в смт Браїлів Жмеринського району Вінницької області.
 12. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію мереж водопостачання по вул. Покровська. Юності, Сонячній в селі Сьомаки Жмеринського району Вінницької області.
 13. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію мереж водопостачання по вул. Чайковського, Івана Богуна, Шкільна, Гагаріна в смт Браїлів Жмеринського району Вінницької області.
 14. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію мереж водопостачання по вул. Монастирська, Північна, Садова, Лермонтова, Пушкіна, 8-Го Березня, Партизанська, туп. Юності, Вул. Поповича, Маяковського, Ніколаєва, Затишна в смт. Браїлів Жмеринського району Вінницької області.
 15. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію мереж водопостачання по вул. Центральна, Набережна, Пирогова в смт Браїлів Жмеринського району Вінницької області.
 16. Про внесення змін до штатного розпису Браїлівської селищної ради та її виконавчого комітету
 17. Про внесення змін до штатного розпису дошкільних навчальних закладів Браїлівської селищної ради
 18. Про будівництво полігону ТПВ в районі.


Матеріали 27 сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 19.12.2017р.

 1. Про внесення змін до селищного бюджету.
 2. Про затвердження бюджету Браїлівської селищної ради на 2018 р.
 3. Про програму соціально-економічного розвитку Браїлівської селищної ради на 2018 р.
 4. Про затвердження програм бюджетного фінансування на 2018 р.
 5. Про затвердження плану роботи Браїлівської селищної ради на 2018 рік.
 6. Про роботу закладів медицини на території ради.
 7. Про передачу у спільну власність територіальних громад селища, сіл Жмеринського  району цілісного майнового комплексу ЗОШ І-ІІІ ступенів, ЗОШ І-ІІ ступенів в смт Браїлів, ЗОШ І-ІІ ступенів в с. Сьомаки.
 8. “Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості), проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок".
 9. „Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості), проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності та передачу земельних ділянок у власність та оренду».
 10. “Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення існуючої межі населених пінктів смт.Браїлів та селища Володимирівка».
 11. «Про розгляд клопотання ТОВ «Агротал» щодо продовження дії договорів оренди землі, укладених 08.02.2017 р. на наступний термін»
 12. Про надання в оренду ФОП Коломійцю В.П., Кайстровій Т.В. земельної ділянки в смт.Браїлів, по вул Центральна, 128, для будівництва і обслуговування будівель торгівлі.
 13. Про розгляд заяв громадян про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для гаражного будівництва.
 14. Про преміювання селищного голови у 2018 році.
 15. Про преміювання заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету  у 2018 році.
 16. Про передачу селищного полігону твердих побутових відходів в оперативне управління КП «Браїлів-комунсервіс» на період експлуатації.
 

 


Матеріали 26 сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 15.11.2017р.

 1. ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО СЕЛИЩНОГО БЮДЖЕТУ
 2. Про затвердження розпоряджень Браїлівського селищного голови

 


 
Матеріали 25 сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 12.10.2017р.

 1. Про внесення змін до селищного бюджету
 2. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності та передачу земельних ділянок у приватну власність та оренду
 4. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки комунальної власності та її продаж
 5. Про поновлення договору оренди землі

 


Матеріали 24 сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 08.09.2017р.

 1. Про внесення змін до селищного бюджету.
 2. Про внесення змін до штатного розпису працівників культури.
 3. Про внесення змін до штатного розпису педагогічних працівників.
 4. Про присудження літературно-мистецької премії імені Володимира Забаштанського.
 5. Про затвердження тарифів на комунальні послуги, що надаються на території ради КП «Браїлів-комунсервіс».
 6. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості), проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості), проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності та передачу земельних ділянок у приватну власність та оренду.
 8.  Про затвердження розпоряджень селищного голови.
 9.  Про найменування місцевості за межами смт Браїлів.
 10. Про розгляд депутатського запиту.

 


Матеріали 23 сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 12.08.2017р.

 1. Про затвердження звіту про виконання бюджету селищної ради за І півріччя 2017р.
 2. Про внесення змін до селищного бюджету.
 3. Про перепрофілювання (реорганізацію) Козачівського дитячого садка в спортивно-оздоровчий комплекс «Авангард».
 4. Про  надання дозволу на виготовлення ПКД на реконструкцію спортивно-оздоровчого комплексу «Авангард» в смт Браїлів по вул. Козацька, 3.
 5. Про надання дозволу на продаж обєкту комунальної власності.
 6. Про встановлення літературно-мистецької премії імені Володимира Забаштанського.
 7. Про розгляд заяви мешканців будинків № 20, № 24, № 26 по вул. Чайковського смт Браїлів.
 8. Про підготовку закладів освіти до нового навчального року.
 9. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості), проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості), проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності та передачу земельних ділянок у приватну власність та оренду.
 11. Про розгляд заяви громадянина Зайця Анатолія Павловича.
 12. Про прийняття проекту рішення «Про затвердження тарифів на комунальні послуги, що надаються на території ради КП «Браїлів-комунсервіс».
 13. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації з реконструкції мереж  водопостачання по вул. Центральна та Нова в смт Браїлів, Жмеринського р-ну.
 14. Про затвердження розпоряджень селищного голови.
 15. Про перейменування вулиць смт Браїлів та с.Сьомаки.


Матеріали 22сесії Браїлівської селищної ради 7 скликання від 15.06.2017р.
 1. Про внесення змін до селищного бюджету.
 2. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності та передачу земельних ділянок у приватну власність
 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки В оренду ПАТ «Вінницяобленерго» та